Willian o kulisach odejścia z Chelsea! - Chelsea24News
Willian o kulisach odejścia z Chelsea!
Willian o kulisach odejścia z Chelsea!

Willian o kulisach odejścia z Chelsea!

Willian dołączył do Arsenalu na zasadach wolnego transferu w sierpniu ubiegłego roku. W najnowszym wywiadzie Brazylijczyk wyjawił, że nigdy nie chciał opuścić Chelsea.

Głównym powodem odejścia skrzydłowego miał być brak chęci włodarzy londyńskiego klubu do podpisania z nim 3-letniego kontraktu:

– Ta decyzja była bardzo trudna, ze względu na rywalizację, którą przez lata toczyły oba kluby. Przed transferem rozmawiałem o tym wielokrotnie z rodziną i moim agentem.

– Nie odszedłem z Chelsea w aurze konfliktu. Każdy wiedział, że chciałem tu zostać. Nie udało nam się jednak dojść do porozumienia – zarząd oferował mi tylko 2-letni kontrakt, kiedy ja zabiegałem o 3 lata. Każdy zna tę historię. I między innymi dlatego właśnie trafiłem do Arsenalu.

– Jednym z powodów transferu były też liczne rozmowy z Mikelem Artetą, który przekonał mnie, że będę bardzo ważnym ogniwem w jego składzie.

– Arteta chce zmienić filozofię klubu, pragnie żeby Arsenal znowu regularnie walczył o trofea na arenie krajowej i międzynarodowej.

Źródło: UOL Esporte

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea od 2 klasy podstawówki. KTBFFH

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW