Alonso: Czeka nas trudny pojedynek - Chelsea24News
Alonso: Czeka nas trudny pojedynek
Alonso: Czeka nas trudny pojedynek

Alonso: Czeka nas trudny pojedynek

Lewy obrońca The Blues wypowiedział się na temat intensywnego terminarza i najbliższego spotkania przeciwko Manchesterowi United.

– Granie z wymagającymi rywalami i walka o awans w Lidze Mistrzów jest najlepszym okresem w sezonie. Chcemy grać w spotkaniach z najlepszymi. Mamy szczęście, że w najtrudniejszym okresie w tym roku mamy bardzo dobrą formę. Musimy to wykorzystać i nadal pracować tak ciężko jak do tej pory. Tylko dzięki współpracy jesteśmy w stanie utrzymać dobre rezultaty.

– Walczymy o jak najwyższe miejsce w tabeli. Mamy  jeszcze wiele celów. Chcemy je zrealizować. Najtrudniejszym elementem jest powrót do pełnej sprawności fizycznej i bycie przygotowanym na kolejny mecz. Kalendarz jest bardzo napięty, gramy co 3 dni. Kiedy masz zagrać 4 lub 5 ważnych spotkań w przeciągu miesiąca, nie jest łatwo pod względem fizycznym, ale pracujemy nad tym na treningach i jesteśmy na to gotowi.

– Będziemy bardzo skupieni. Spodziewamy się bardzo trudnego pojedynku. United ma wiele jakości w swoich szeregach. W zremisowanym spotkaniu na wyjeździe nie było łatwi i tak samo będzie dzisiaj. Mam nadzieję, że tym razem 3 oczka zostaną u nas. Potrzebujemy tych punktów. To wielkie spotkanie, prawdziwy klasyk Premier League dla kibiców. Liczę na dobry występ z naszej strony.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW