Mason Mount: Zarówno Lampard i Tuchel dużo mnie nauczyli - Chelsea24News
Mason Mount: Zarówno Lampard i Tuchel dużo mnie nauczyli
Mason Mount: Zarówno Lampard i Tuchel dużo mnie nauczyli

Mason Mount: Zarówno Lampard i Tuchel dużo mnie nauczyli

Pomocnik Chelsea, Mason Mount, powiedział, że nigdy nie pozwolił mówić o sobie jako o ulubieńcu Franka Lamparda.

– Szczerze mówiąc, nigdy nie zwracałem uwagi gdy ludzie tak o mnie mówili – wyjaśnia.

– Frank bardzo mi pomógł wnieść dużo dobrego do mojej gry. Najpierw sprowadził mnie do Championship gdzie nauczyłem się konkretnego stylu gry, a później dał mi szanse w Chelsea.

– Wiele się nauczyłem. Pod okiem nowego menadżera nauka jest całkiem inna. Ja jako 22-letni gracz, mając możliwość uczyć się od różnych menadżerów, z różnymi poglądami na piłkę nożną, tylko korzystam. To wszystko pomaga mi się stawać lepszym piłkarzem.

Era Tuchela zaczęła się niepewnie. Mason wraz z Abrahamem oraz Jamesem mecz przeciwko Wolverhamption zaczynali na ławce rezerwowych.

– W mojej karierze, nigdy wcześniej nie doświadczyłem zmiany menadżerów. Było to dla mnie czymś nowym. Widziałem to tylko podczas mojego pobytu w akademii, ale tak naprawdę nie wiesz jakie to uczucie dopóki sam tego nie doświadczysz.

– To było bardzo trudne. Wiesz jaki jestem, chcę grać w każdym meczu! Jednak gdy pojawił się nowy menadżer, zrozumiałem, że w tamtym meczu postawił na doświadczenie (mowa o meczu przeciwko Wolves). Rozmawialiśmy po meczu i to pomogło mi zrozumieć jego pogląd. Ta rozmowa dużo dla mnie znaczyła. Zrozumiałem, że muszę nadal ciężko pracować i pokazać mu na co mnie stać.

– Oczywiście teraz grałem w praktycznie każdym meczu. Podczas naszej rozmowy powiedział mi tylko:

– Pracuj ciężko, widziałem cię tylko na jednej sesji treningowej i jestem z ciebie bardzo zadowolony. Nie możesz się teraz podłamać.

-Jest to coś czego i tak bym nie zrobił, zawsze staram się być kimś kto chce udowodnić komuś błąd lub pokazać, czego być może nie widzieli

Źródło: Tribalfotball

O autorze

Avatar

Miłośnik sportu, mody, muzyki oraz filmu. Aktualnie student :)

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW