Mount: Chcemy wygrać wszystkie możliwe trofea - Chelsea24News
Mount: Chcemy wygrać wszystkie możliwe trofea
Mount: Chcemy wygrać wszystkie możliwe trofea

Mount: Chcemy wygrać wszystkie możliwe trofea


Mason Mount jest przekonany, że Chelsea jest w stanie osiągać niezwykłe rzeczy z Tuchelem u sterów. Młody Anglik podkreśla, że menedżer ma jasną wizję celów – jest nim najwyższa możliwa lokata w Premier League oraz Lidze Mistrzów.

Tuchel miał natychmiastowy wpływ na grę i wyniki zespołu. Pomocnik jest pod wrażeniem podejścia menedżera do zawodników, uważa że zespół jest w stanie walczyć o najwyższe cele zarówno na krajowym podwórku jak i na europejskiej scenie.

Mount udzielił wywiadu angielskim mediom, w których zaznaczał atuty niemieckiego trenera:

– O wszystkim mówi z wielką pasją. Kiedy przyszedł, odbyliśmy jedno spotkanie plus jeden trening przed meczem. W tak krótkim czasie wszyscy wiedzieli jaką mają rolę na boisku.

– Wypowiada się w sposób bardzo klarowny i jasny. Każdy wie, czego chce menedżer, jaki jest jego pomysł na grę, czego chce kiedy mamy piłkę i kiedy jej nie mamy. Instruuje nas jaki mamy wykonać ruch w danej sytuacji – sprawił, że jest to łatwe do zrozumienia. Uczymy się coraz więcej od niego.

– Nie ma czegoś takiego jak priorytety. Chcemy wygrać Premier League, Ligę Mistrzów i do tego musimy dążyć. Jestem przekonany, że z naszą kadrą jesteśmy w stanie to osiągnąć. Jesteśmy bardzo zmotywowani i głodni zwycięstw.

Najbliższe dwa spotkanie Chelsea rozegra z drużynami z Liverpoolu.

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW