Aston Villa nieprzekonana do kupna Barkleya
Aston Villa nieprzekonana do kupna Barkleya

Aston Villa nieprzekonana do kupna Barkleya

Ross Barkley wróci po sezonie do Chelsea? Sporo na to wskazuje, ponieważ na ten moment, Aston Villa nie jest przekonana do pozyskania go na stałe.

Kiedy Barkley rozpoczynał swoje wypożyczenie, wydawało się że znalazł swoje miejsce na ziemi, gdyż jego pierwsze spotkania w nowym klubie, napawały optymizmem.

Potem jednak forma Anglika znacznie spadła, a sam zawodnik zaczął prezentować się podobnie jak w Chelsea, gdzie przez długi czas był jedynie głębokim rezerwowym.

Podczas wypożyczania zawodnika, Chelsea ustaliła kwotę, za którą klub z Birmingham będzie mógł go wykupić – The Blues oczekują 35 milionów funtów za pomocnika. Na ten moment bardzo mało prawdopodobne jest to, że Aston Villa zdecyduje się pozyskaniu gracza za tę kwotę.

Jedynie niezwykła zwyżka formy i świetne występy Anglika w końcówce sezonu, mogłyby sprawić, że włodarze klubu zmienią zdanie i wykupią go po sezonie.

Źródło: Footy Insider

O autorze

Michal Malolepszy

Żołnierz jednoosobowej armii Tammy'ego Abrahama! W życiu ważne są tylko chwile oraz bramki ulubionych piłkarzy. Pewne są tylko trzy rzeczy - śmierć, podatki, moje newsy na tym portalu.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW