Rio Ferdinand: Tuchel jest jednym z najbardziej imponujących ludzi jakich spotkałem - Chelsea24News
Rio Ferdinand: Tuchel jest jednym z najbardziej imponujących ludzi jakich spotkałem
Rio Ferdinand: Tuchel jest jednym z najbardziej imponujących ludzi jakich spotkałem

Rio Ferdinand: Tuchel jest jednym z najbardziej imponujących ludzi jakich spotkałem

Były obrońca Manchesteru United, Rio Ferdinand jest pod wrażeniem Thomasa Tuchela, odkąd ten przybył do Chelsea. Na swoim kanale YouTube, Anglik podkreślił, co Niemiec musi zrobić by odnieść sukces na wyspach.

– To co musi zrobić, to rekrutacja, która była pod wodzą Lamparda, musi coś z nich wydobyć. To trzej gracze (Havertz, Werner, Ziyech), którzy w swoich poprzednich ligach byli mistrzami, więc on tego potrzebuje w Premier League.

Chelsea pod wodzą Tuchela nie przegrała jeszcze meczu, a na swoim stadionie nie straciła bramki. Ekspert BT Sport umieścił Tuchela na liście osób, które najbardziej zaimponowały mu w świecie futbolu.

– Jest na dobrej drodze, aby mu się udało. To będzie miało duży wpływ na to, jak sobie będzie radził, ale jako człowiek jest jednym z najbardziej imponujących ludzi, jakich spotkałem, jeśli chodzi o futbol oraz sposób w jaki o nim mówi.

– To dopiero początek, ale kibice Chelsea są pozytywnie nastawieni do jego startu.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW