N'Golo Kante: Billy będzie ważnym zawodnikiem dla Chelsea - Chelsea24News
N’Golo Kante: Billy będzie ważnym zawodnikiem dla Chelsea
N’Golo Kante: Billy będzie ważnym zawodnikiem dla Chelsea

N’Golo Kante: Billy będzie ważnym zawodnikiem dla Chelsea

Francuski pomocnik wyznał, że ma duże oczekiwania względem wychowanka Chelsea, Billy’ego Gilmoura.

Po przybyciu Thomasa Tuchela, Szkot zdecydowanie nie należy do grona zawodników, od których Niemiec rozpoczyna budowę składu. We wszystkich rozgrywkach Gilmour wystąpił zaledwie raz. W ostatnim meczu przeciwko Manchesterowi United nie znalazł się nawet w kadrze meczowej.

Jednak pomimo niewielu szans do gry, Billy ma wsparcie od swojego starszego kolegi, N’Golo Kante, który uważa, że Szkot w przyszłości będzie świetnym zawodnikiem dla klubu.

– Trenowaliśmy ze sobą od dłuższego oraz rozmawiamy ze sobą. Wiem co lubi i on wie co ja lubię. Dzielę się czasami swoim doświadczeniem nabytym w drużynie narodowej oraz poprzednich klubach.

– Jest dobrym piłkarzem, ma też dobrą mentalność. Zawsze jest gotowy do działania i osiągania dobrych wyników, nawet jeśli wzywamy go na treningu. Ma obecnie spory potencjał, jak i na przyszłość. Jestem pewny, że dobrze poradzi sobie w Chelsea oraz podczas swojej kariery.

Źródło: Metro

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW