Pat Nevin: Problem w Chelsea leży w braku kreatywnego zawodnika - Chelsea24News
Pat Nevin: Problem w Chelsea leży w braku kreatywnego zawodnika
Pat Nevin: Problem w Chelsea leży w braku kreatywnego zawodnika

Pat Nevin: Problem w Chelsea leży w braku kreatywnego zawodnika

Pat Nevin uważa, że Hakim Ziyech ma predyspozycje do tego, aby w końcu stać się zawodnikiem, który rozwiązałby problemy z kreatywnością w zespole Tuchela.

W ciągu trzech sezonów w Ajaxie, Marokańczyk zanotował aż 102 asysty we wszystkich rozgrywkach, wobec czego kibice mają co do niego spore oczekiwania. Podczas pobytu w Chelsea, asystował kolegom zaledwie 4 razy, co może być rozczarowujące.

Pomimo tego Nevin wierzy, że w najbliższym czasie forma Ziyecha powróci wraz z jego magicznymi podaniami, które z pewnością przyniosą ogromne korzyści fanom Chelsea.

– Powiedziałbym, że problem w Chelsea polega na braku kreatywnego piłkarza, który potrafiłby otworzyć drogę do bramki. Manchester City ma takich piłkarzy, Salah to zrobi jeśli będziesz chciał, Kane dorósł do tego. Wszystkie czołowe drużyny mają takiego piłkarza.

– Ziyech jest jednym z nich, ale nigdzie nie grał wystarczająco dobrze, ani nie był w formie wystarczająco długo. W Premier League nie udało mu się to z wielu powodów. Prawdopodobnie dopiero w przyszłym sezonie dowiemy się, czy jest na to wystarczająco dobry.

Źródło: Off the Ball

 

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW