Tuchel: Chcę być częścią Chelsea - Chelsea24News
Tuchel: Chcę być częścią Chelsea
Tuchel: Chcę być częścią Chelsea

Tuchel: Chcę być częścią Chelsea

Thomas Tuchel wierzy, że doświadczenie zdobyte w PSG i Borussi Dortmund pozwoliło mu rozwinąć się i jest teraz innym trenerem.

Niemiec został zwolniony w grudniu z PSG, ale już miesiąc później znalazł zatrudnienie jako szkoleniowiec The Blues. Przyznaje, że w przeszłości zdarzało mu się popełniać błędy, jednak potrafi czerpać z nich naukę i dzięki temu staje się lepszy.

Niektóre cechy pozostały ze mną, ale są też metody wymagające nieustannych zmian i adaptacji. Czuję, że właśnie to jest moją rolą, chcę być częścią całej tej grupy i częścią Chelsea – powiedział Tuchel w wywiadzie dla klubowej strony.

– Chcę odgrywać dalej moją rolę i być przykładem dla reszty. Obecnie czuję się bardzo dobrze i mam nadzieję, że tak pozostanie.

– Muszę podchodzić krytycznie do niektórych spraw, ale niezależnie od tego musimy sobie nawzajem ufać. Dzięki temu możemy dalej przeć do przodu.

– Mam nadzieję, że pozostaniemy w tym razem i nadal będę widział zaangażowanie. To na pewno ogromne wyzwanie i potrzeba odrobiny szczęścia przy podejmowaniu decyzji oraz w wynikach, ponieważ to ułatwia sprawę.

Źródło: Tribal Football

 

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW