Dyrektor AC Milanu: Jesteśmy zadowoleni z występów Tomoriego - Chelsea24News
Dyrektor AC Milanu: Jesteśmy zadowoleni z występów Tomoriego
Dyrektor AC Milanu: Jesteśmy zadowoleni z występów Tomoriego

Dyrektor AC Milanu: Jesteśmy zadowoleni z występów Tomoriego

Dyrektor AC Milanu, Ricky Massara jest pełen pochwał dla Fikayo Tomoriego. Anglik aktualnie przebywa na wypożyczeniu we włoskim klubie do końca.

W umowie została zawarta opcja wykupu Anglika. Kwota sięgałaby granic około 25-30 milionów funtów, jednak władze Milanu uważają tę cenę za wysoką i będą próbować ją obniżyć.

Ricky Massara powiedział, że Tomori okazał się silnym piłkarzem, od początku prezentuje się bardzo dobrze oraz są przekonani wraz z działaczami o jego jakości.

– Prawo do wykupu jest wysokie, zobaczymy czy warunku pozwolą nam dalej działać, ale jesteśmy bardzo zadowoleni z jego dotychczasowych występów.

W barwach Milanu w 8 możliwych meczach, Anglik wystąpił 5 razy, gdzie w każdym meczu prezentował się bardzo dobrze. Należy jednak pamiętać, że Serie A jest o wiele mniej wymagającą ligą, niż Premier League.

Źródło: Tribal Football

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW