N'Golo Kante: Jestem pewny, że Havertz udowodni swoją wartość - Chelsea24News
N’Golo Kante: Jestem pewny, że Havertz udowodni swoją wartość
N’Golo Kante: Jestem pewny, że Havertz udowodni swoją wartość

N’Golo Kante: Jestem pewny, że Havertz udowodni swoją wartość

Pomimo słabego początku kariery na Stamford Bridge młodego Niemca, jego doświadczony kolega z drużyny uważa, że ten na pewno pokaże na co go stać i udowodni swoją wartość.

Już od początku pobytu w Londynie, 21-latek wywarł spore wrażenie na Francuzie i pomimo dłuższej nieobecności Havertza na boisku, Kante nie zmienił swojego zdania.

– Ma duży talent. Jest świetny z piłką przy nodze, opanowany i ma umiejętność podjęcia ostatecznej decyzji na połowie przeciwnika lub w jego polu karnym. To dla nas niezawodny gracz, możemy na nim polegać i wykorzystać jego szybkość oraz technikę.

– Oczywiście nadal jest młody i ostatnio miał problemy z kontuzjami, ale zawsze jest pozytywny i zachowuje dobrą etykę pracy. Dobrze jest mieć go w swojej drużynie i jestem pewny, że w przyszłości dobrze sobie poradzi.

Źródło: Chelsea FC

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW