Chris Sutton: Werner był ogromnym zagrożeniem dla obrony Liverpoolu - Chelsea24News
Chris Sutton: Werner był ogromnym zagrożeniem dla obrony Liverpoolu
Chris Sutton: Werner był ogromnym zagrożeniem dla obrony Liverpoolu

Chris Sutton: Werner był ogromnym zagrożeniem dla obrony Liverpoolu

Ekspert BBC, Chris Sutton uważa, że we wczorajszym meczu Timo Werner „przeraził” drużynę Liverpoolu. Wczorajsze zwycięstwo 1:0 na Anfield było pierwszym od 2018 roku na tym stadionie.

Werner, który grał jako środkowy napastnik, był ogromnym zagrożeniem dla zespołu Jurgena Kloppa. Obrona Liverpoolu grała bardzo wysoko, co skutecznie pozwalało graczom Chelsea na posyłanie długich piłek za plecy do Niemca. Po jednej akcji padła bramka, jednak sędziowie VAR dopatrzyli się tam minimalnego spalonego.

– Timo Werner był ogromnym zagrożeniem dla obrony Liverpoolu. Górował nad nimi w sprintach, poruszaniu się oraz dobieganiem do piłek za plecy.

– Miał ogromnego pecha, że jego bramka nie została uznana. W drugiej połowie tworzył zagrożenie i ciężko pracował dla zespołu. Po raz kolejny zabrakło bramek, ale występ był bardzo dobry.

Źródło: The Chelsea Chronicle

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW