Jamie Carragher: Dla mnie Christensen był zawodnikiem meczu - Chelsea24News
Jamie Carragher: Dla mnie Christensen był zawodnikiem meczu
Jamie Carragher: Dla mnie Christensen był zawodnikiem meczu

Jamie Carragher: Dla mnie Christensen był zawodnikiem meczu

Legenda Liverpoolu po wczorajszym spotkaniu pomiędzy Chelsea, a Liverpoolem, wyróżniła Andreasa Christensena za jego świetny występ.

Po bramce Masona Mounta, The Blues wskoczyli do czołowej czwórki. Wynik mógłby być inny, jednak po konsultacji z VARem sędzia tego spotkania anulował bramkę Wernera, a w drugiej połowie nie podyktował dość oczywistej jedenastki dla piłkarzy Liverpoolu.

Wielu ekspertów wybrało właśnie Anglika jako zawodnika meczu, jednak dla Carraghera to Christensen zaprezentował się najlepiej.

– Tak naprawdę nie było dużo do bronienia. To raczej gra Christensena. Czułem, że odbierał piłkę, z tyłu grali naprawdę odważnie przeciwko jednej z najlepiej presujących drużyn na świecie.

– Myślę, że był bardzo odważny biorąc na siebie odpowiedzialność i za każdym razem gdy Liverpool atakował, wrzucał piłkę, ta końcowo lądowała na jego głowie. Kilka razy ścigał się z Sadio Mane i wychodził na prowadzenie. To skłoniło mnie na wybór Christensena.

Źródło: Football London

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW