Chelsea szykuje nową umowę dla Christensena - Chelsea24News
Chelsea szykuje nową umowę dla Christensena
Chelsea szykuje nową umowę dla Christensena

Chelsea szykuje nową umowę dla Christensena

Zgodnie z doniesieniami płynącymi z brytyjskiego dziennika Telegraph, włodarze The Blues są w trakcie przygotowywania przedłużenia wygasającej w czerwcu przyszłego roku umowy duńskiego środkowego obrońcy.

Andreas świetnie wykorzystuję szansę jaką otrzymał w skutek kontuzji Thiago Silvy, prezentując się z bardzo dobrej strony. W 5 ostatnich meczach Chelsea straciła tylko jedną bramkę, a było to w spotkaniu z Southampton, gdzie Christensena zastąpił Kurt Zouma, którego błąd spowodował utratę gola. Oferta nowego kontraktu ma być swego rodzaju nagrodą za dobrą formę Duńczyka.

The Blues chcieliby przedłużyć umowę w miarę szybko, ze względu na zbliżające się Mistrzostwa Europy, ponieważ dobre występy Andreasa mogą zarówno wywindować jego żądania płacowe, jak również przyciągnąć potencjalnie chętne kluby do sprowadzenia Christensena do siebie.

Andreas przybył do Chelsea w lipcu 2012 z młodzieżowej drużyny Bröndby. Do dnia dzisiejszego rozegrał w seniorskiej kadrze The Blues 115 meczów, notując przy tym 1 asystę, 9 żółtych i 1 czerwoną kartkę.

 

Źródło: Telegraph

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW