Tottenham gromi Chelsea U18 - Chelsea24News
Tottenham gromi Chelsea U18

W sobotę drużyna Eda Branda podejmowała u siebie Spurs. Był to pierwszy transmitowany mecz Chelsea u18 od trzech lat.

W 7 minucie po dośrodkowaniu z lewej strony do bramki trafił Lusala. Pięć minut później Brodi Hughes zostaje wyraźnie sfaulowany podczas wyprowadzania piłki ze strefy obronnej, jednak sędzia puszcza grę i Dane Scarlett kończy akcję strzałem na pustą bramkę. W 21 minucie były zawodnik The Blues Roshaun Mathurin podwyższył wynik na 0-3 pięknym strzałem z rzutu wolnego. W drugiej połowie gola z rzutu karnego zdobył chwalony przez Jose Mourinho Scarlett, a kolejne dwa trafienia dołożył Mathurin. Przy jednej z bramek zabawił się z defensywą Chelsea. Honorową bramkę po podaniu Diona Rankine’a zdobył będący w dobrej dyspozycji Joe Haigh.

W najbliższą sobotę przeciwnikiem The Blues będzie West Brom. W pierwszym starciu górą była Chelsea, która zwyciężyła po golach Elliotta, Haigha i Stuttera. Wszystkie bramki zostały zdobyte po czerwonej kartce obrońcy Chelsea, Josha Brookinga.