Fikayo Tomori: Mam w Chelsea przyjaciół
Fikayo Tomori: Mam w Chelsea przyjaciół

Fikayo Tomori: Mam w Chelsea przyjaciół

Fikayo Tomori  stwierdził, że cieszy się życiem we Włoszech i powoli uczy się, jak przystosowywać się do nowego otoczenia.

– Uczę się języka włoskiego, ale jest dość trudny. Nauka daje mi możliwość integracji z grupą i grania dobrej piłki. Jestem szczęśliwy i mam szansę dawać z siebie „maksa” na boisku. Zawsze chce podnosić poziom swoich umiejętności. Włochy to inny kraj niż Anglia. Tutaj jest ładna pogoda, a jedzenie lepsze.

Zapytano 23-latka, czy pozostaje w kontakcie z piłkarzami Chelsea i czy rozmawiał z nimi o nowym szkoleniowcu Chelsea – Thomasie Tuchelu.

– Oczywiście, często rozmawiam z chłopakami z Chelsea. Nie byli tylko dobrymi znajomymi z zespołu, ale także przyjaciółmi. Piłka nie jest jedynym tematem rozmów. Gadamy o różnych rzeczach. Są bardzo szczęśliwi i zadowoleni. Strzelają dużo bramek, wygrywają spotkania, więc mają ku temu powody. Nie miałem wiadomości od Tuchela, ale teraz musi się skoncentrować na Chelsea, tak jak ja koncentruje się na Milanie

Legenda AC Milanu, Franco Baresi, pochwalił wychowanka „The Blues”. Zwrócił uwagę na jego pozytywny wpływ na grę zespołu od momentu przyjścia do włoskiego klubu.

– Kiedy został wyznaczony do zmiany, pokazał się z dobrej strony. Jest młody, przyjmuję mentalność, której Milan wymaga i zaczyna rozumieć ligę włoską. Myślę, że może już być jedynie lepszym piłkarzem, bo jest świetnym zawodnikiem.

Źródło: MilanNews

O autorze

Paweł Gruchalski

Fan The Office i filmografii Jordana Peele'a. Zaczynam pisać newsy, dużo podróżuję i interesuję się lingwistyką.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW