McClelland: Jesteśmy rozczarowani ostatnimi wynikami - Chelsea24News
McClelland: Jesteśmy rozczarowani ostatnimi wynikami
McClelland: Jesteśmy rozczarowani ostatnimi wynikami

McClelland: Jesteśmy rozczarowani ostatnimi wynikami

W tym sezonie środkowy obrońca Sam McClelland wystąpił od pierwszej minuty w czterech spotkaniach drużyny rezerw. Po powrocie po kontuzji ścięgna Achillesa 19-latek wspomina swoje ostatnie sześć miesięcy.

-To był dla mnie ciężki okres, wróciłem do treningów latem i nabawiłem się kontuzji ścięgna Achillesa. Byłem w tyle wobec innych członków drużyny. To frustrujące.

-Dzięki ciężkiej pracy udało mi się dostać przed świętami Bożego Narodzenia do punktu, w którym byłem gotowy na rozgrywanie meczów. To sprawiło, że stałem się jeszcze bardziej głodny gry.

-Na pewno widać różnicę, poziom jest dużo wyższy niż w U18. Fizyczność i jakość zawodników i drużyn są wyraźnie widoczne. Dobrze się zaadaptowałem i czułem się komfortowo grając z tyłu.

-W ciągu ostatnich kilku tygodni byliśmy rozczarowani wynikami, być może zasłużyliśmy na zwycięstwo w kilku meczach, ale łatwo powiedzieć, musimy to zrobić na boisku. Czyste konto w zeszłym tygodniu jest czymś, na czym możemy budować, a to tylko kwestia poskładania wszystkiego w całość i uzyskania wyniku w piątkowym meczu z Evertonem.

Źródło: Chelsea FC

Flo Balogun of Arsenal lays the ball off under pressure from Sam McClelland of Chelsea during the PL2 match between Arsenal U23 and Chelsea U23 at...

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW