Ramos: Tuchel potrafi być nerwowy i głośno krzyczeć
Ramos: Tuchel potrafi być nerwowy i głośno krzyczeć

Ramos: Tuchel potrafi być nerwowy i głośno krzyczeć

Podczas spotkania Chelsea z Evertonem, uchwycono Thomasa Tuchela, który nerwowo wykrzykiwał instrukcje w kierunku Timo Wernera. Niemiec zarzucał swojemu napastnikowi to, że ten nie porusza się w odpowiednich strefach.

Tuchel wyjaśnił potem, że podczas meczów, kieruje się instynktem i bardzo otwarcie mówi o swoich sugestiach zawodnikom.

Były zawodnik Borussii Dortmund, Adrian Ramos, wyznał, że to całkowicie normalne zachowanie w przypadku niemieckiego menedżera. Ramos miał przyjemność pracować z Tuchelem.

– Thomas jest obsesyjnie zakochany w futbolu, ma ekstremalnie duże wymagania od swoich piłkarzy, zwłaszcza jeżeli chodzi o taktykę.

– Ktokolwiek nie spełni tych wymagań, będzie miał ogromny problem. W takim przypadku, Thomas staje się bardzo nerwowy i głośno mówi o takich rzeczach. Być może są piłkarze, którym taki styl pracy może nie odpowiadać i będą czuli się osobiście zaatakowani, jednak z moich obserwacji mogę stwierdzić, że Tuchel nigdy nie chciał nikogo zaatakować personalnie swoją krytyką.

– Mnie pasował jego styl pracy, nie będzie tak jednak w przypadku każdego piłkarza.

– Mogę też potwierdzić, że jeżeli zostanę kiedyś trenerem, to na pewno nie będę tak bardzo krzyczał – zakończył Ramos.

Źródło: Metro

O autorze

Michal Malolepszy

Żołnierz jednoosobowej armii Tammy'ego Abrahama! W życiu ważne są tylko chwile oraz bramki ulubionych piłkarzy. Pewne są tylko trzy rzeczy - śmierć, podatki, moje newsy na tym portalu.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW