Sarr: Wiedziałem, że nie zostanę w Chelsea - Chelsea24News
Sarr: Wiedziałem, że nie zostanę w Chelsea
Sarr: Wiedziałem, że nie zostanę w Chelsea

Sarr: Wiedziałem, że nie zostanę w Chelsea

Malang Sarr przyznał, że trafiając do Chelsea, wiedział że nie zostanie w klubie na kolejny sezon.

Francuski stoper został pozyskany za darmo, ponieważ jego umowa z poprzednim pracodawcą skończyła się po zakończeniu sezonu 2019/20. Kiedy trafiał do Chelsea, było jednak przesądzone to, że nie zostanie włączony do kadry na kolejny sezon – jego przeznaczeniem było wypożyczenie.

Sarr jest obecnie wypożyczony do FC Porto i nie wygląda to idealnie, ponieważ zdarzają się tygodnie, gdy nie otrzymuje choćby kilku minut na murawie. Co na to sam zainteresowany?

– Trenowałem z Chelsea zanim zostałem wypożyczony. To jednak była część planu na mnie, musiałem być także szczerzy sam ze sobą – sezon we Francji zakończył się w marcu, więc trudno byłoby mi osiągnąć sukces w Chelsea, po tak długo rozbracie z piłką.

– Wypożyczenie było idealnym rozwiązaniem, ponieważ chciałem grać w topowym klubie, takim jak Porto. Później będę walczył o miejsce w Chelsea – zakończył Francuz.

Źródło: L’Equipe

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW