Wnioski po meczu z Evertonem - Chelsea24News
Wnioski po meczu z Evertonem
Wnioski po meczu z Evertonem

Wnioski po meczu z Evertonem

Chelsea poradziła sobie bardzo łatwo z drugim klubem z Liverpoolu. Wygrana 2:0 nad Evertonem była kolejnym meczem bez porażki pod wodzą Tuchela. Zapraszam Was na wnioski z tego spotkania.

  1. Świetne zawody kolejny raz rozegrał Christensen. W takiej formie nie ma prawa on usiąść na ławce, nawet przy powrocie Thiago Silvy. Andreas to nasz najlepszy obrońca na ten moment. Był według mnie zawodnikiem tego spotkania.
  2. Bardzo dobrze zagrał również Kai Havertz. Miejmy nadzieje, że da mu to niesamowitego ‚kopa’ i pokaże pełni swoich możliwości jeszcze w tym sezonie. Według wielu był on piłkarzem tego meczu i również ta decyzja nie powinna nikogo dziwić.
  3. Czyste konto brzmi jak coś tak naturalnego w drużynie Tuchela jak to, że człowiek mruga. Świetnie wygląda ta organizacja gry w defensywie. Tuchel może dostać nagrodę menedżera miesiąca. Powtórzę kolejny raz – z taką obroną możemy bardzo mocno i z optymizmem namieszać w Lidze Mistrzów.
  4. Niestety rzecz, która szwankuje u nas już drugi sezon to skuteczność. Lekiem na nią miał być Werner, ale jak się okazało to tylko się pogrążyliśmy z tym ruchem. Timo nie odnajduje się na boiskach Premier League (przynajmniej teraz).
  5. Chciałbym w końcu zobaczyć jak ta drużyna poradziłaby sobie gdyby na boisku znalazło się więcej ofensywnych piłkarzy w formacji na czteroosobowy blok defensywny. Wydaje się, że środek obrony Christensen – Silva potrafiłby utrzymać „0” z tyłu.

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW