Miazga potwierdza chęć pozostania w Anderlechcie - Chelsea24News
Miazga potwierdza chęć pozostania w Anderlechcie
Miazga potwierdza chęć pozostania w Anderlechcie

Miazga potwierdza chęć pozostania w Anderlechcie

24 letni obrońca Chelsea, Matt Miazga, przebywa obecnie na wypożyczeniu w Anderlechcie, prowadzonym przez Vincenta Kompany’ego. Amerykanin polskiego pochodzenia jest otwarty na przedłużenie pobytu w tym klubie na kolejny rok.

– Jak już wcześniej wspomniałem, potrzebuje stabilizacji, takiej jaką daje mi Anderlecht. Mam okazje grać co tydzień, zarówno w lidze jak w pucharze Belgii. Rozgrywki, współzawodnictwo oraz atmosfera odpowiadają mi. Życie w Belgii jest również przyjemne, pomaga mi w tym iż każdy mówi po angielsku.

– Już w listopadzie rozważano, czy mogę i czy chciałbym pozostać po tym sezonie, ale było tak wiele ważnych meczy, na które chcieliśmy poczekać, zobaczyć i ponownie rozpatrzeć tę możliwość.

– Najbliższe lato pokaże nam przyszłość.

Miazga nie żałuje przenosin do Chelsea, pomimo braku gry w tym klubie. Niewykluczone bowiem, że doświadczenie zebrane na wypożyczeniach, sprawi że dostanie on swoją szanse.

Umowa Amerykanina wygasa wraz z końcem następnego sezonu, jednak nie oznacza to, że Chelsea na pewno będzie chciała go sprzedać.

Źródło: Voetbal24

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW