Chelsea gotowa sprzedać Emersona, znamy wymagania cenowe „The Blues”!
Chelsea gotowa sprzedać Emersona, znamy wymagania cenowe „The Blues”!

Chelsea gotowa sprzedać Emersona, znamy wymagania cenowe „The Blues”!

Według najnowszych doniesień zarząd Chelsea oczekuje za Emersona 17mln £. 26-latek wystąpił jedynie w dwóch meczach ligowych w tym sezonie, a pod wodzą Thomasa Tuchela nie rozegrał ani minuty.

Z powodu nadmiaru lewych obrońców w klubie, „The Blues” są gotowi wysłuchać ofert transferowych. Wiele europejskich drużyn było łączonych z nazwiskiem piłkarza, jednak głównymi pretendentami do pozyskania włoskiego defensora są Inter oraz Napoli. Trener drużyny z Mediolanu, Antonio Conte, jest fanem talentu Emersona. To właśnie włoski szkoleniowiec sprowadził go na Stamford Bridge zimą 2018 roku. Zespół z Neapolu jest również zainteresowany sprowadzeniem lewego obrońcy Chelsea. Gennaro Gattuso ma poszukiwać zawodnika, który zapewniłby rywalizację o miejsce w składzie na tej pozycji Elseidowi Hysajowi.

Thomas Tuchel ma do dyspozycji Bena Chilwella oraz Marcosa Alonso. Obaj zawodnicy dzielą swój czas gry od momentu przyjazdu do Londynu niemieckiego szkoleniowca. Anglik wydaje się być długoterminowym rozwiązaniem na pozycje lewego obrońcy przy Stamford Bridge, a umiejętności ofensywne Hiszpana bardziej zaimponowały obecnemu menagerowi „The Blues” i to właśnie go chciałby Niemiec zatrzymać w klubie.

Forma obu defensorów sprawia, że Emerson rozgrywa niezadowalającą ilość minut. Zarząd Chelsea jest więc gotowy rozstać się z 26-latkiem, jeżeli otrzyma ofertę, spełniającą jego oczekiwania cenowe.

Źródło: CalcioMercato

O autorze

Paweł Gruchalski

Fan The Office i filmografii Jordana Peele'a. Zaczynam pisać newsy, dużo podróżuję i interesuję się lingwistyką.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW