Coutinho był bliski przejścia do Chelsea - Chelsea24News
Coutinho był bliski przejścia do Chelsea
Coutinho był bliski przejścia do Chelsea

Coutinho był bliski przejścia do Chelsea

Według najnowszych informacji, Chelsea była bardzo mocno zaangażowana w transfer brazylijskiego pomocnika podczas letniego okienka transferowego.

Sport twierdzi, że Katalończycy skłonni są do sprzedaży 28-latka, pomimo tego, że wciąż muszą zapłacić Liverpoolowi 50 milionów euro w ramach transakcji, dzięki której Coutinho przeniósł się do FC Barcelony w styczniu w 2018 roku.

Według doniesień agent Brazylijczyka, Kia Joorabchian prowadził rozmowy z Chelsea na temat ewentualnego powrotu pomocnika na wyspy. Całej sytuacji przyglądał się również Tottenham, który także liczył na pozyskanie piłkarza.

Do porozumienia pomiędzy obiema stronami nie doszło i Brazylijczyk pozostał w Hiszpanii. Niestety jego nadzieje na sukces w Barcelonie pogrzebała kontuzja kolana, która pozostawiła go na uboczu.

W ostatnich dniach pojawiają się sugestie, że pozbawiona pieniędzy Barcelona chce pozbyć się pomocnika. Piłkarz, który jest jednym z najlepiej zarabiających graczy w klubie ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Bayernie.

Źródło: Sport

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW