Frank Leboeuf: Kante był królem środka pola - Chelsea24News
Frank Leboeuf: Kante był królem środka pola
Frank Leboeuf: Kante był królem środka pola

Frank Leboeuf: Kante był królem środka pola

Frank Leboeuf był pełen podziwu dla N’Golo Kante po wczorajszym spotkaniu. The Blues pokonali Atletico 2:0 i zameldowali się w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Bez wątpienia Francuz był jednym z najlepszych piłkarzy na boisku.

Wszyscy wiemy jak dobry jest Kante, jednak jego wczorajszy występ przebił najśmielsze oczekiwania. Kiedy ma się kogoś takiego w drużynie, kto przez cały mecz odbiera, przechwytuje piłki, to będąc napastnikiem w Chelsea możesz czuć się bardzo pewnie.

Warto dodać, że Francuz wykreował dwie sytuacje oraz zaliczył siedem udanych prób dryblingu. Leboeuf nazwał go „królem środka pola”.

– Ten gość był dzisiaj absolutnie niesamowity. Trzeba też wspomnieć o Kovacicu, ponieważ razem zagrali bardzo dobrze i wygrali bitwę w środku pola. Grając przeciwko taki piłkarzom jak Koke, to nigdy nie jest łatwe zadanie, bo to prawdziwa bitwa.

– Jednak dzisiaj, od pierwszej do ostatniej minuty Kante był królem środka pola. Pamiętasz sytuację, gdzie Emerson zdobył bramkę. Kante odebrał piłkę przed polem karnym i bez problemu sprintem przebiegł 80 metrów.

– Był w szczytowej formie, a jeśli Kante w takiej jest, to zmienia grę.

Źródło: ESPN

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW