Marcel Desailly: Nie wydaje mi się, aby występ Ziyecha był wspaniały - Chelsea24News
Marcel Desailly: Nie wydaje mi się, aby występ Ziyecha był wspaniały
Marcel Desailly: Nie wydaje mi się, aby występ Ziyecha był wspaniały

Marcel Desailly: Nie wydaje mi się, aby występ Ziyecha był wspaniały

Marcel Desailly był nieco rozczarowany wczorajszym występem Hakima Ziyecha przeciwko Atletico Madryt. Marokańczyk strzelił wczoraj swoją pierwszą bramkę dla Chelsea na Stamford Bridge.

Swoim stylem gry, piłkarze Thomasa Tuchela sprawili, że Atletico nie wyglądało jak lider ligi hiszpańskiej, a raczej jak amatorska drużyna, która przyjechała na sparing. Pomimo strzelenia bramki, legenda Chelsea nie była zachwycona występem Ziyecha.

– Kiedy spojrzysz na występ Ziyecha, nie wydaje mi się aby był on wspaniały. Niedokładnie dośrodkowywał, nie był efektywny w dryblingu.

– Jednak kolektyw i zgranie wprowadziły Chelsea na zupełnie inny poziom, jeśli chodzi o posiadanie piłki i sposób gry.

Według portalu WhoScored.com, Ziyech miał trzy nieudane kontakty z piłką, ani razu nie udało mu się celnie dośrodkować oraz miał 79% celnych podań. Zaliczył również trzy kluczowe podania oraz skuteczne próby dryblingu.

Źródło: BeINSports

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW