Simeone: Chelsea zasłużyła na zwycięstwo, była od nas lepsza - Chelsea24News
Simeone: Chelsea zasłużyła na zwycięstwo, była od nas lepsza
Simeone: Chelsea zasłużyła na zwycięstwo, była od nas lepsza

Simeone: Chelsea zasłużyła na zwycięstwo, była od nas lepsza

Szkoleniowiec Atlético Madryt – Diego Simeone po wczorajszej porażce Los Colchoneros na Stamford Bridge szczerze przyznał, że to Chelsea zasłużyła na awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Podopieczni Argentyńczyka ulegli Londyńczykom w dwumeczu 3:0 przez co swoją przygodę z obecną kampanią Champions League zakończyli już na etapie 1/8 finału.

– Zasłużyli na zwycięstwo w obu spotkaniach. – przyznał Simeone.

– Pierwszy mecz był wyrównany, ale to oni strzelili gola. Dzisiaj natomiast byli lepsi od nas i zasłużyli na awans. Próbowaliśmy znaleźć sposób na zdobycie gola, ale nie byliśmy wystarczająco dobrzy pomimo naszych wysiłków. Próbowaliśmy grać czterema ofensywnymi zawodnikami w pierwszej części meczu i naciskać ich gdy rozgrywali piłkę z tyłu, ale nie mogliśmy odzyskać futbolówki tak wysoko jak chcieliśmy. Staraliśmy się zmienić nasz system, próbowaliśmy ich przycisnąć , ale oni potrafili przez to przejść. Byli po prostu lepsi od nas. Nic więcej nie można powiedzieć. Musimy się poprawić.

– Nie możemy żałować, mecz się skończył. Musimy wyciągnąć z tego lekcje, aby nauczyć się na przyszłość. Chcieliśmy pozostać w Lidze Mistrzów, ale nie graliśmy zbyt dobrze w tegorocznej edycji. Jestem też bardzo zadowolony, szczególnie z tego jak grał dzisiaj João Félix.


Źródło: Tribal Football

O autorze

Borys Francuz

Druga najważniejsza osoba na portalu Chelsea24News, zaraz po Bogu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW