Chelsea pracuje nad przedłużeniem kontraktu Thiago Silvy - Chelsea24News
Chelsea pracuje nad przedłużeniem kontraktu Thiago Silvy
Chelsea pracuje nad przedłużeniem kontraktu Thiago Silvy

Chelsea pracuje nad przedłużeniem kontraktu Thiago Silvy

Według Fabrizio Romano, Chelsea nadal prowadzi rozmowy z otoczeniem Brazylijczyka w sprawie przedłużenia jego umowy na Stamford Bridge. Silva dołączył do Chelsea w letnim okienku transferowym na zasadzie wolnego transferu.

Od przybycia rozegrał 21 spotkań we wszystkich rozgrywkach, w których pokazywał swoje najwyższe umiejętności oraz zbierane latami doświadczenie. Od momentu przyjścia poprawiła się także gra całego bloku defensywnego, którego 36-latek był przewodnikiem.

Dziennikarz wyjawił, że obie strony pracują nad przedłużeniem kontraktu, a finalna decyzja zapadnie w ciągu dni lub tygodni. Silva zarabia aktualnie około 110 tysięcy funtów tygodniowo i wygląda na to, że klub będzie chciał przedłużyć jego pobyt w Londynie o kolejny sezon.

Przed przyjściem, pojawiało się wiele wątpliwości dotyczących jego wieku oraz tego, czy poradzi sobie w tak wymagającej lidze. Już od pierwszego meczu 36-latek pokazał, że nie będzie to dla niego żaden problem i świetnie wpasował się w taktyki zespołu.

Aktualnie Silva zmaga się z kontuzją ścięgna, przez co od czterech tygodni nie widzieliśmy go na boisku. Znalazł się w kadrze meczowej na Everton, jednak nie pojawił się na boisku. Jak informował Tuchel, Brazylijczyk może wrócić dopiero po przerwie reprezentacyjnej.

Źródło: Fabrizio Romano, Sportslens

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW