Emerson: To była dla mnie wyjątkowa chwila - Chelsea24News
Emerson: To była dla mnie wyjątkowa chwila
Emerson: To była dla mnie wyjątkowa chwila

Emerson: To była dla mnie wyjątkowa chwila

Brazylijczyk z włoskim paszportem podzielił się po meczu z Atletico, co przed spotkaniem powiedzieli mu Thiago Silva oraz Jorginho. Bramka obrońcy w 94 minucie ostatecznie przypieczętowała awans Chelsea do kolejnej fazy Ligi Mistrzów.

Co prawda Mason Mount może nie był częścią planu, ale Silva i Jorginho od początku spodziewali się tej bramki Emersona.

– Trudno było mi się połapać przez cały ten dzień. Byłem bardzo szczęśliwy, że mogłem zagrać w tak ważnym meczu jak ten i pomóc zakwalifikować się dalej. Ze względu na reakcję kolegów, był to wyjątkowy moment.

– Jorginho powiedział, że strzelę tę bramkę, a Silva powiedział mu, że jeśli to zrobię, to zrzuci się z trybun. Kiedy rozpoczęła się kontra, Thiago wraz z biegiem akcji zszedł niżej, a gdy strzeliliśmy bramkę, wszyscy wybuchli radością.  To była dla mnie wyjątkowa chwila.

Źródło: The Chelsea Chronicle

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW