Havertz: Musimy podchodzić do każdego meczu jak do finału - Chelsea24News
Havertz: Musimy podchodzić do każdego meczu jak do finału
Havertz: Musimy podchodzić do każdego meczu jak do finału

Havertz: Musimy podchodzić do każdego meczu jak do finału

 

 

Już jutro 21 latek stanie przed szansą zagrania w swoim drugim meczu Fa Cup. Do tej pory Niemiec zagrał tylko z Morecambe przeciwko którym zdobył gola i zaliczył asystę. Sam piłkarz przyznaje, że powoli zaczyna odczuwać atmosferę najstarszych rozgrywek na świecie. 

 

 

-Rok temu z moim tatą oglądaliśmy serial Netflixa ”Angielska gra”. Potem obejrzałem parę meczy Fa Cup więc wiem jak ważny dla Brytyjczyków jest to turniej.

-W Niemczech to też jest duże wydarzenie. Niestety miałem dużego pecha ponieważ kiedy już zagrałem w finale to było to przy pustych trybunach, to nie to samo co 80 000 ludzi na Oplymiastadion.

Przegrany finał z Bayernem Monachium był jednym z ostatnich meczów Havertza w barwach Bayeru przed transferem do Chelsea. Jednak sam przyznaje, że taka porażka tylko bardziej go zmotywuje.

-Dotarcie do finału było dla nas wielkim osiągnięciem. Dla mnie jako piłkarza to był ważny moment, dużo się wtedy nauczyłem.

-Mam wielką ambicje żeby zdobywać trofea, to normalne kiedy grasz w takim klubie jak Chelsea. Jesteśmy na dobrej pozycji ale przed nami długa droga.

-Tutaj nie ma drugiej szansy. Jeżeli chcemy awansować musimy wygrać, dlatego do każdego meczu musimy podchodzić jak do finału. Miejmy nadzieję, że w niedzielę zagramy dobry mecz i awansujemy do półfinału.

 

Źródło: Chelsea fc

 

O autorze

Filip Kaczmarczyk

Kibic Chelsea od 2011 roku. Z innych zainteresowań koszykówka, boks, f1

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW