Jak będzie wyglądać obrona Chelsea w następnym sezonie? - Chelsea24News
Jak będzie wyglądać obrona Chelsea w następnym sezonie?
Jak będzie wyglądać obrona Chelsea w następnym sezonie?

Jak będzie wyglądać obrona Chelsea w następnym sezonie?

Chelsea rozważa możliwość podpisania podczas letniego okienka transferowego obrońcy Atletico. Według The Athletic, Jose Maria Gimenez jest jednym z trzech nazwisk rozważanych jako wzmocnienie na pozycję środkowego obrońcy.

Mimo, że rok temu na Stamford Bridge przybyli Thiago Silva oraz Malang Sarr, The Blues w dalszym ciągu rozglądają się na rynku transferowym w poszukiwaniu wzmocnienia na tę pozycję. Z drugiej strony wydaję się to mądra decyzja, patrząc na to, że u schyłku kariery jest Brazylijczyk oraz istnieje prawdopodobieństwo, że latem do AC Milanu odejdzie Fikayo Tomori.

W dodatku niepewna jest przyszłość Antonio Rudigera, któremu pozostał nieco ponad rok obecnej umowy, a zainteresowanie wykazuje nim Juventus. To główne powody, dla których Chelsea musi mieć kilka opcji na letnie okienko transferowe.

Pozostałą dwójka to piłkarze Bundesligi, Niklas Sule oraz Ibrahima Konate. Do końca interesujące będzie to, kto będzie głównym priorytetem w letnim okienku. Wygląda na to, że Londyńczycy będą chcieli podpisać nowego obrońcę przed następnym sezonem, sytuacja rozwinie się w ciągu najbliższych miesięcy.

Źródło: The Athletic, The Hard Tackle

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW