Petr Cech: Musimy podejść do Porto z szacunkiem - Chelsea24News
Petr Cech: Musimy podejść do Porto z szacunkiem
Petr Cech: Musimy podejść do Porto z szacunkiem

Petr Cech: Musimy podejść do Porto z szacunkiem

Tuż po piątkowym losowaniu Ligi Mistrzów, dyrektor sportowy Chelsea, Petr Cech przywitał drużynę Porto w ćwierćfinale europejskich rozgrywek.

Były bramkarz Chelsea bardzo dobrze zna portugalską drużynę. Jako piłkarz The Blues, mierzył się z nimi w 3 meczach oraz raz, gdy bronił barw Sparty Praga.

– Kiedy osiągasz poziom ćwierćfinału w Lidze Mistrzów to wiesz, że zmierzysz się z silnym przeciwnikiem.

– Na obecną chwilę gramy z Porto u siebie i na wyjeździe, tak jak to było dotychczas. To przeciwnik, do którego musimy podejść z szacunkiem. Zapisali się w historii europejskich rozgrywek. Będziemy na nich przygotowani i gotowi do gry. Graliśmy przeciwko nim kilka razy w Lidze Mistrzów.

– Każde mecze zawsze były ciężkie i bardzo trudne. Spodziewamy się tego samego. Dobrze się zaprezentowali w starciu z Manchesterem City w grupie oraz udało im się pokonać Juventus, kolejną europejską potęgę. Musimy więc ich szanować, ale jesteśmy pewni siebie i znamy siłę naszej drużyny. Mam nadzieję, że awansujemy dalej.

Źródło: Tribal Football

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW