Emerson o rywalizacji w Chelsea - Chelsea24News
Emerson o rywalizacji w Chelsea
Emerson o rywalizacji w Chelsea

Emerson o rywalizacji w Chelsea

Od jakiegoś czasu, Włoch jest dopiero trzecim wyborem, jeśli chodzi o pozycję lewego obrońcy czy wahadłowego. Wydaje się, że podstawowym piłkarzem na te pozycje jest Ben Chilwell, chociaż od przyjścia Thomasa Tuchela Marcos Alonso równie często wystawiany jest w pierwszym składzie.

Wydaje się, że Emerson jest pogodzony z taką rolą, nie mniej jednak profesjonalizm jaki przy tym pokazuje znalazł uznanie wśród fanów.

– Dla mnie to dobre, ponieważ mierzysz się z najlepszymi graczami na świecie. Każdego dnia musisz robić wszystko jak najlepiej, każdego dnia musisz dawać z siebie maksimum bo wiesz, że w twoim cieniu jest facet, na bardzo wysokim poziomie.

– Jestem pomiędzy piłkarzami z z najlepszych reprezentacji, szanuję ich pracę, i ja również jestem szanowany. Myślę, że nasza grupa jest bardzo silna, mamy świetne jednostki, a po awansie w Lidze Mistrzów i dobrej pozycji w Premier League żyjemy radością.

Źródło: The Chelsea Chronicle

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW