Chelsea wciąż w grze o Haalanda! - Chelsea24News
Chelsea wciąż w grze o Haalanda!
Chelsea wciąż w grze o Haalanda!

Chelsea wciąż w grze o Haalanda!

Nie milkną pogłoski o możliwym transferze Erlinga Haalanda. Norweg od kilku miesięcy jest wiązany z największymi europejskimi klubami. Jednak w związku z problemami Thomasa Tuchela w kwestii kontuzji, powrócił również temat transferu na Stamford Bridge.

Niemiecki szkoleniowiec dostał zielone światło na pozyskanie w letnim okienku transferowym utalentowanego Norwega. Ten jest jednak również łączony z przenosinami m.in. do Manchesteru United, czy Realu Madryt.
20- latek jest królem strzelców tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, od czasów przybycia do Dortmundu rozwija się w bardzo szybkim tempie.

Mimo imponującej poprawy w defensywie pod wodzą Thomasa Tuchela, Chelsea wciąż zmaga się z niską skutecznością strzelecką. Londyńczycy nie zdobywają wielu bramek, a dodatkowy problem stanowi powracający temat kontuzji kostki i stopy Tammy’ego Abrahama.

Przed meczem z Sheffield United stan zdrowia zawodnika komentował Tuchel:

– Tammy opuścił trening po pięciominutowej rozgrzewce, więc nie było szans, żeby dołączył do drużyny. To była ta sama kontuzja, której doznał wcześniej, więc odczuwa ból.

Niewątpliwie ewentualny transfer Norwega do Chelsea byłyby dla klubu ogromnym wzmocnieniem i rozwiązaniem problemów w ofensywie. Jednak na ostateczne decyzje co do transferu 20-latka przyjdzie nam poczekać do letniego okienka transferowego.

Źródło: Express

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW