Mendy nie pojedzie na reprezentację! - Chelsea24News
Mendy nie pojedzie na reprezentację!
Mendy nie pojedzie na reprezentację!

Mendy nie pojedzie na reprezentację!

 

Edouard Mendy nie pojedzie na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Senegalu. Thomas Tuchel poinformował, że podstawowy bramkarz Chelsea musi poddać się operacji zęba, aby być do jego dyspozycji na najbliższy mecz ligowy przeciwko West Brom, który odbędzie się 3 kwietnia.

Senegalczyk nie wystąpił już w niedzielnym meczu pucharowym, przeciwko Sheffield United, wygranym przez Chelsea 2:0. Jednak ta sytuacja nie była zaskoczeniem, ponieważ w rozgrywkach pucharowych od początku tego sezonu między słupkami występował Kepa Arrizabalaga.

Mendy z powodu operacji opuści mecze eliminacyjne Pucharu Narodów Afryki przeciwko reprezentacji Kongo oraz Suazi. Sytuacja reprezentacji Senegalu nie jest jednak szczególnie trudna ponieważ, zapewniła ona już sobie awans do przyszłorocznego turnieju który odbędzie się w Kamerunie.

– Edouard musi iść do dentysty, ponieważ trzeba przeprowadzić operację. Robimy to teraz, żeby po przerwie reprezentacyjnej znów był w formie. – komentował całą sprawę Thomas Tuchel.

Od czasów przejęcia sterów w Chelsea przez Thomasa Tuchela, niemiecki szkoleniowiec może pochwalić się serią 14 meczów bez porażki, natomiast jego wybór numer jeden w bramce – Edouard Mendy zachował czyste konto, aż 11 razy.

Źródło: Daily Mail

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW