Paul Merson: Werner powinien się martwić o miejsce w składzie
Paul Merson: Werner powinien się martwić o miejsce w składzie

Paul Merson: Werner powinien się martwić o miejsce w składzie

Paul Merson ostrzegł Timo Wernera, że ten powinien martwić się o miejsce w zespole Chelsea z powodu jego słabej formy. Reprezentant Niemiec przeniósł się latem na Stamford Bridge z RB Lipsk.

Timo Werner regularnie wychodzi od pierwszej minuty w spotkaniach Premier League, mimo, że dotąd udało mu się strzelić tylko 5 bramek oraz zanotować 5 asyst w 28 meczach. 25-latek ma nadzieję na jak najszybszy powrót do formy, by pomóc swojej drużynie zająć jak najwyższe miejsce w tabeli na koniec sezonu.

Były piłkarz Arsenalu uważa jednak, że Niemiec powinien jak najszybciej wrócić na poziom, jaki prezentował w poprzednim klubie. Inaczej, będzie musiał się martwić o swoje miejsce w zespole.

– Timo Werner może być obserwowany w najbliższym czasie, ponieważ niekoniecznie wszystko mu wychodzi. Uważam, że podejmuje zbyt wiele złych decyzji, kiedy znajduje się w dobrej sytuacji. Za te pieniądze, które za niego zapłacono, jest nieoszlifowanym diamentem, który musi popracować nad swoją grą.

– Nie wiem, czy w Niemczech poradził sobie tylko dzięki tempu gry, ale w Chelsea nie strzelił wystarczającej liczby bramek i zmarnował mnóstwo dobrych sytuacji. Teraz gra na skrzydle i wiem, że pomógł swoim dośrodkowaniem strzelić bramkę przeciwko Atletico. Ale czasami widzisz, jak zaczyna wbiec i próbuje dośrodkować w pole, gdzie nikogo nie ma i obrońcy wybijają piłkę.

– Myślę, że Chelsea ściągnie właściwego napastnika w lecie, a Werner posłuży jako karta przetargowa. Jeśli Dortmund sprzeda Haalanda, będą potrzebowali zastępstwa, a Werner jest gotowy i sprawdzony w Bundeslidze. Myślę, że przypadłby im do gustu.

Źródło: Daily Star, The Sport Review

O autorze

Łukasz Tryka

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW