Paulo Futre: Piłkarze Chelsea świętowali, gdy zobaczyli, że trafili na Porto - Chelsea24News
Paulo Futre: Piłkarze Chelsea świętowali, gdy zobaczyli, że trafili na Porto
Paulo Futre: Piłkarze Chelsea świętowali, gdy zobaczyli, że trafili na Porto

Paulo Futre: Piłkarze Chelsea świętowali, gdy zobaczyli, że trafili na Porto

Londyński klub został skrytykowany przez byłego skrzydłowego Porto, Paulo Futre po losowaniu ćwierćfinałów Ligi Mistrzów. Chelsea zagra z portugalskim klubem, a według byłego piłkarza, zawodnicy The Blues celebrowali wylosowanie Porto.

Portugalski zespół wyeliminował w 1/8 Juventus, dając sygnał, że nie będą łatwym przeciwnikiem oraz mogą zostać przysłowiowym „czarnym koniem” całego turnieju.

– Miałem zadzwonić do Sergio Conceicao (menedżer Porto), ale miał mecz w Portimao. Jednak powiedziałem mu: oni świętowali! Piłkarze Chelsea świętowali, gdy usłyszeli, że zagrają z FC Porto.

– Skąd wiedziałem? To było w angielskiej prasie, później zadzwoniłem, żeby się upewnić. Piłkarze Porto będą musieli biegać jak nigdy wcześniej w tych dwóch meczach. Wiesz dlaczego? Oni myślą, że już nas pokonali. Świętowali! Kiedy rozmawiałem z tą osobą, byłem zdegustowany i oddałbym wszystko, by móc zagrać przeciwko Chelsea.

– Piłkarze Porto będą musieli umrzeć na boisku, bo oni myślą, że są już w półfinale. Rankiem świętowali, gdy zobaczyli, że trafili na Porto. Mogą przejść dalej, ale będą musieli pocić się krwią.

Chelsea rozegra pierwszy mecz w Portugalii 7 kwietnia, natomiast drugi pojedynek odbędzie się 13 kwietnia na Stamford Bridge.

Źródło: Sport Witness

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW