Pulisic: Czujemy, że możemy pokonać każdego - Chelsea24News
Pulisic: Czujemy, że możemy pokonać każdego
Pulisic: Czujemy, że możemy pokonać każdego

Pulisic: Czujemy, że możemy pokonać każdego

Skrzydłowy The Blues skomentował wczorajszą wygraną z Sheffield United w ćwierćfinale FA Cup. 

– Bardzo trudno było ich pokonać. Grają dobrze defensywnie. Mieliśmy kilka sytuacji, w których mogliśmy zachować się lepiej, łącznie ze mną, ale koniec końców zdobyliśmy dwie brami i uzyskaliśmy korzystny rezultat.

– Ta rywalizacja nie była dla nas łatwa. Wiedzieliśmy, że mają wysoką jakość i musieliśmy trochę pocierpieć w drugiej połowie. Na szczęście nie straciliśmy bramki i rozegraliśmy dobre spotkanie.

– Zawsze odczuwamy lekką presję, ale musimy wygrywać i być silną drużyną. Ta sztuka nam się udała i jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu.

– Jesteśmy teraz bardzo pewni siebie. Kiedy masz taką serię meczów, czujesz się bardzo komfortowo. Czujemy, że możemy pokonać każdego i to dodaje nam skrzydeł.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW