Timo Werner najszybszy w Chelsea!
Timo Werner najszybszy w Chelsea!

Timo Werner najszybszy w Chelsea!

W ośrodku treningowym Chelsea panuje pozytywna rywalizacja i każdy stara się wciąż doskonalić własne umiejętności. Wielu zawodników Chelsea aspiruje do bycia najszybszym zawodnikiem drużyny. Według zdecydowanej większości graczy londyńskiego klubu tytuł najszybszego należy do Timo Wernera.

Na temat szybkości Niemca wypowiedział się jego kolega z reprezentacji – Antonio Rudiger. – Kiedy pojawił się po raz pierwszy (na treningu w Stuttgarcie) miał 16 lub 17 lat. Był bardzo szybki i miał znakomite wykończenie na tamtym poziomie. To była tylko kwestia czasu, kiedy się przełamie na najwyższym poziomie.

Rudiger uważa jednak, że wraz z Fikayo Tomorim nie odstają od Wernera pod względem szybkości.
– Szczerze mówiąc, coś mi mówi, że Fik i ja jesteśmy szybsi niż Werner. Może nie przez pierwsze 10 metrów, ale długodystansowo, powiedziałbym, że miano najszybszego jest między mną a Tomorim.

Pozostali członkowie zespołu jednomyślnie zgadzają się z wypowiedzią Niemca i wszyscy wymieniają wspomnianą trójkę jako 3 najszybszych zawodników w drużynie. Wśród tego grona jest również Kurt Zouma, który komentuje sprawę:

– Jest spora rywalizacja, Fikayo Tomori jest bardzo szybki. Tammy Abraham zawsze mówi, że jest najszybszy, ale ja mu nie wierzę, nigdy tego nie powiem. Może… Toni Rudiger. Tak, on też jest bardzo szybki. Wszystko rozgrywa się między tą trójką.

Z racji faktu, że Fikayo Tomori przebywa aktualnie na wypożyczeniu w AC Milan, tytuł najszybszego zawodnika w klubie rozgrywa się między Wernerem a Rudigerem. Mimo wypowiedzi tego drugiego to jednak Timo zdaniem większej ilości graczy wydaje się być najszybszym zawodnikiem w Chelsea.

Źródło: Tribal Football

O autorze

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW