Kepa: Zawsze chcę wspierać drużynę - Chelsea24News
Kepa: Zawsze chcę wspierać drużynę
Kepa: Zawsze chcę wspierać drużynę

Kepa: Zawsze chcę wspierać drużynę

Hiszpański golkiper od początku tego sezonu jest numerem 2 w bramce Chelsea. Większość meczy, w których wystąpił, miała miejsce w Pucharze Anglii. Również w spotkaniu ćwierćfinałowym przeciwko Sheffield stanął między słupkami bramki „The Blues”. W wywiadzie pomeczowym opisał swoje wrażenia po awansie do kolejnej rundy.

– W drugiej połowie stanowczo napierali na naszą bramkę. Wygrana i awans cieszą więc jeszcze bardziej. Przez pierwsze 45 minut to my kontrolowaliśmy spotkanie i częściej posiadaliśmy piłkę. Po przerwie to oni wybiegli na murawę silniejsi i mieli dobre okazje na strzelenie bramki.

– Wiedzieliśmy, że to będzie bardzo fizyczne spotkanie, gdyż Sheffield gra w ten sposób. Są bardzo mocnym rywalem. Mają 2 silnych napastników. Zazwyczaj właśnie na nich grają długą piłkę. Ogólnie, uważam, że dobrze broniliśmy. Czyste konto i wygrana to duże pozytywy. Wszyscy jesteśmy szczęśliwi.

– Cała drużyna świetnie broni. Od obrońców aż po napastników – to praca całego zespołu daje taki efekt.

– Teraz czas na przerwę reprezentacyjną, jednak kiedy wrócimy do piłki klubowej, musimy utrzymać sposób gry, jaki prezentowaliśmy w ostatnich meczach. Od czasu przyjścia nowego trenera nie przegraliśmy spotkania. Jesteśmy w dobrej formie.

– Przed nami wiele ekscytujących meczy. Musimy się na nie solidnie przygotować i pozostać na niepokonanej ścieżce.

– W poprzednim sezonie przegraliśmy Puchar Anglii w finale. W tym roku chcemy wygrać to trofeum. Jesteśmy już w półfinale. Czeka nas zacięta spotkanie na Wembley. Mamy szansę zagrać w finale, tak jak to miało miejsce rok temu.

Kepa podkreślił także, że niezależnie od tego, czy jest na boisku, czy w danym momencie zasiada na ławce rezerwowych chce wspierać zespół.

– Zawsze staram się pomagać drużynie. Niezależnie od tego, czy jestem na boisku, czy nie. Lubię rozmawiać z zawodnikami i wspierać ich. Wszyscy jesteśmy częścią drużyny. Mamy bliskie relacje i gramy do tej samej bramki.

Źródło: Chelsea Official Site

 

O autorze

Paweł Gruchalski

Fan The Office i filmografii Jordana Peele'a. Zaczynam pisać newsy, dużo podróżuję i interesuję się lingwistyką.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW