Chelsea i Tottenham zainteresowane gwiazdą Juventusu
Chelsea i Tottenham zainteresowane gwiazdą Juventusu

Chelsea i Tottenham zainteresowane gwiazdą Juventusu

Juventus przygotowuje się do sprzedaży Paulo Dybali, a Chelsea i Tottenham są jednymi z wielu zainteresowanych, którzy chcą zakontraktować Argentyńczyka. 

Dybala i Juventus wstrzymali rozmowy odnośnie nowego kontraktu, aktualni mistrzowie Serie A chcą go sprzedać. Niedawno Pavel Nedved zaprzeczył, że Andrea Pirlo i Cristiano Ronaldo opuszczą Turyn, lecz w sprawie Dybali drzwi pozostają otwarte. W wywiadzie dla DAZN Nedved przyznał:

– Brakuje nam Paulo, gwarantuje gole i różne warianty ataku. Jego kontrakt trwa rok i nie mam nic więcej do dodania, CEO Paratici i prezydent Agnelli zabrali już glos w tej sprawie. Ale oczywistym jest, że w Juventusie analizujemy każdą okazję do zarobku.

Barcelona była gotów zapłacić 100mln euro za Argentyńczyka, ale słaba forma i kryzys spowodowany pandemią COVID-19 skutecznie temu zapobiegły. Raport podaje, że w obecnej sytuacji tylko kluby z Premier League są zainteresowane Dybalą – Chelsea i Tottenham mogą zapłacić za niego 45mln euro.

 

Źródło: Marca

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW