Adam: żaden Szkot nie ma lepszej techniki niż Gilmour! - Chelsea24News
Adam: żaden Szkot nie ma lepszej techniki niż Gilmour!
Adam: żaden Szkot nie ma lepszej techniki niż Gilmour!

Adam: żaden Szkot nie ma lepszej techniki niż Gilmour!

Na łamach BBC Radio 5 Live Sport, Charlie Adam przyznał, że Billy Gilmour ma najlepszą technikę spośród wszystkich szkockich zawodników. W 2017 Gilmour trafił do Chelsea, mimo że przedstawiciele Glasgow Rangers robili wszystko, by pomocnik został w ich drużynie.

Po zmianie Szkocji na Anglię, Billy zadebiutował na Stamford Bridge i pokazuje dlaczego jest jednym z najbardziej perspektywicznych zawodników na świecie. Adam twierdzi, że 19-latek ma wszystko i wierzy, że w nadchodzących miesiącach złapie cenne minuty, a to przełoży się na dobrą postawę Szkota na EURO:

– Billy Gilmour to prawdopodobnie najlepszy technicznie zawodnik, jakiego posiada reprezentacja Szkocji.

– Na boisku widzi grę szybciej niż inni gracze Szkocji, przez swój wzrost. Wie, że musi myśleć szybciej niż inni.

– Wierzę, że znajdzie sposób by grać w Chelsea, najlepiej od teraz do końca sezonu, bardzo bym chciał by był na EURO i pokazał się z najlepszej strony.

Teraz ważne by w Szkocji znalazło się więcej talentów jak Gilmour. Mimo, że Anglicy przewyższają ich finansowo i materialnie, to również przez wiele lat mieli problem by znaleźć kogoś jak Billy. Szkoci muszą uwierzyć w swoje talenty, a być może uda im się sprawić niespodziankę na jakimś turnieju.

Źródło: BBC

 

 

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW