Robert Page chwali Ampadu - Chelsea24News
Robert Page chwali Ampadu
Robert Page chwali Ampadu

Robert Page chwali Ampadu

Na początku sezonu Ethan Ampadu został wypożyczony do Sheffield United, wczoraj zagrał przeciwko Belgii w ramach kwalifikacji na Mistrzostwa Świata w Katarze. 

Ampadu rozegrał dla Szabelek 22 z 29 ligowych spotkań. 20-latek występuje na środku obrony, ale zdarza mu się zagrać jako defensywny pomocnik. System gry Sheffield sprawia, że Ethan z łatwością odnajduje się w reprezentacji, gdzie grywa na środku pomocy. Robert Page wierzył, że wszechstronność Ampadu pomoże reprezentacji, zwłaszcza we wczorajszym starciu z Belgami:

– Problemem Ethana jest to, że grając w trójce z tyłu, gra gdziekolwiek. Oglądam jego mecze w Sheffield, raz gra z prawej, raz w środku, raz z lewej.

– Może zagrać z powodzeniem w środku pola, może grać na większości pozycji. Ale dobrą rzeczą jest to, że ma on szeroki wachlarz możliwości i wspaniale jest mieć takiego gracza.

Źródło: YorkshireLive

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW