Ben Chilwell: Razem z N’golo tworzymy klub filmowy
Ben Chilwell: Razem z N’golo tworzymy klub filmowy

Ben Chilwell: Razem z N’golo tworzymy klub filmowy

Oficjalna strona Chelsea przeprowadziła wywiad z najpiękniejszym lewym obrońcą w klubie – Benem Chilwellem. Poruszony został temat ulubionych filmów Anglika oraz jego pasji do ciuchów i mody.

– To wszystko zaczęło się około 3 lata temu kiedy zacząłem szukać ciekawych stylizacji w internecie, nie tyle po to żeby poszukać nowych ubrań, ale żeby wejść w „ten świat” i zdobyć widzę na temat branży modowej. To co zobaczyłem bardzo mi się spodobało, lubię wyrażać siebie i swoją osobowość poprzez przez to co nosze na sobie. Zajawkę na tym punkcie zaszczepił we mnie James Madisson kiedy jeszcze grałem w Leicester. Widziałem, że przez to co miał na sobie, jego pewność siebie rosła. Pomógł mi swoją wiedzą, z której skorzystałem pełnymi garściami. 

– W Chelsea o modzie najwięcej rozmawiam z Masonem, Tammym, Reece’em i Hakimem. Osobą od której nie wziąłbym żadnej rady dotyczącej ubrań z pewnością jest Timo Werner! Często śmieje się z tego co ma na sobie i on również mam niezłą śmiechawkę ze mnie. 

– Uwielbiam buty Nike, Air Forces są czymś co noszę codziennie, ponieważ pasują dosłownie do wszystkiego. Generalnie mam dużą kolekcję ubrań, ale teraz gdy wszystko jest zamknięte nie mam okazji aby to eksponować. Mam nadzieje, że jak świat wróci do normalności i kiedy pójdziemy razem z drużyną do restauracji to ubiorę coś, co sprawi, że wszystkim opadną szczęki – to mój cel! Mam również dużą kolekcję czapeczek, które bardzo lubię.

Ben zdradził, że jego prawą ręką jeżeli chodzi o filmy jest nie kto inny a N’golo Kante.

Ostatnio obejrzałem film ‚Parasite – the other night’ ponieważ N’golo mi go polecił. Często razem rozmawiamy o tym co ostatnio oglądaliśmy i czy nam się to podobało lub nie, można powiedzieć, że prowadzimy mały fanklub filmowy. Do ekipy chce usilnie dołączyć Mason, Pulisic, Billy i Tammy, jednak szefami w tej dziedzinie jestem ja i Kante. 

Ulubiony film Bena?

– Moim ulubionym gatunkiem bez wątpienia jest thriller, a film to w szczególności ‚Incepcja’ i ‚Interstellar’. Lubię pozycję, które zmuszają Cię do myślenia. Lubię również ‚Troje’ i legendarnego ‚Gladiatora’. Jeżeli chodzi o pozycję „TV” to ostatnio skończyłem oglądać ‚Westoworld’, który bardzo mi się podobał. Jednak najlepszym serialem jaki kiedykolwiek obejrzałem, była ‚Gra o tron’ – mógłbym to oglądać codziennie. Po treningu po powrocie do domu nie ma nic lepszego niż usiąść na kanapie i odpalić swój ulubiony serial i obejrzeć kilka odcinków. 

Ulubiony aktor Bena?

– Ulubiony aktor to bez dwóch zdań Di Caprio – idealnie pasowałby aby zagrać mnie. Moje zdanie w tym temacie potwierdza Tammy, który również jest jego fanem.

Źródło: Chelseafc.com

 

O autorze

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW