Chelsea coraz bardziej przygląda się obrońcy Villarrealu - Chelsea24News
Chelsea coraz bardziej przygląda się obrońcy Villarrealu
Chelsea coraz bardziej przygląda się obrońcy Villarrealu

Chelsea coraz bardziej przygląda się obrońcy Villarrealu

Od jakiegoś czasu The Blues łączeni są ze sporą ilością środkowych obrońców. Jednym z nich jest młody Hiszpan, Pau Torres.

Z meczu na mecz 24-latek gra coraz lepiej, co sprawia, że grono potencjalnych kupców się powiększa. Na pewno wiemy, że zainteresowane są oba kluby z Manchesteru, ale pewne jest to, że obserwatorów jest znacznie więcej.

Jak informują hiszpańskie gazety, Torres sam jest skłonny do przejścia do Premier League, co może być dla Chelsea ważną informacją, jeśli ich zainteresowanie piłkarzem jest poważne.

Wszyscy wiemy, że masa środkowych obrońców łączona jest z transferem na Stamford Bridge. Torres ma cechy przywódcze, więc byłby bardzo dobrym zmiennikiem, gdyby z klubu odszedł Thiago Silva.

Hiszpan rozegrał w tym sezonie 32 spotkania, w których strzelił 3 bramki. Portal Transfermarkt wycenia 24-latka na 50 milionów euro.

Źródło: Chelsea-News

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW