Chelsea i Liverpool zainteresowane Ugurcanem Cakirem
Chelsea i Liverpool zainteresowane Ugurcanem Cakirem

Chelsea i Liverpool zainteresowane Ugurcanem Cakirem

Jak donoszą raporty z Turcji, Ugurcan Cakir jest obiektem zainteresowania ze strony Chelsea i Liverpoolu, a do transferu może dojść podczas najbliższego okna transferowego. 24-latek bramkarz był obserwowany przez duet z Premier League podczas dzisiejszego starcia Turcji z Norwegią.

Cakir dołączył do Trabzonsporu w 2012, a zadebiutował dwa lata później. Dopiero w sezonie 2018/2019 ustabilizował swoją pozycję w hierarchii i został ‚jedynką’ w bramce Bordo-Mavililer. W tym sezonie zachował 10 czystych kont w 29 spotkaniach i wpuścił 30 bramek. Ostatnio rozegrał dobry mecz przeciwko Holandii (4:2 dla Turcji), a dziś zachował czyste konto przeciwko Norwegii.

Zainteresowanie Chelsea to żadna niespodzianka. Kepa Arrizabalaga nie ma przyszłości na Stamford Bridge. Natomiast Ed Mendy nie jest zbyt pewnym punktem defensywy The Blues, stąd w prasie mówi się o zainteresowaniu Oblakiem czy Donnarummą. W takiej sytuacji transfer do Chelsea ma sens, ponieważ Cakir najlepsze lata ma dopiero przed sobą.

Źródło: Asist Analiz

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW