Franco Baresi: Zrobimy wszystko, aby Tomori z nami pozostał - Chelsea24News
Franco Baresi: Zrobimy wszystko, aby Tomori z nami pozostał
Franco Baresi: Zrobimy wszystko, aby Tomori z nami pozostał

Franco Baresi: Zrobimy wszystko, aby Tomori z nami pozostał

Franco Baresi, czyli dyrektor AC Milanu potwierdził, że wraz z zarządem zrobi wszystko, aby Fikayo Tomori stał się permanentnym graczem włoskiego zespołu. Dodatkowo Włoch przyznał, że Anglik ma potencjał, by w przyszłości odnosić sukcesy.

Ostatnio raporty sugerują, że Chelsea żałuje, że pozwoliła odejść obrońcy i obawia się, że straci go już na dobre. Milan może wykupić go za około 24 miliony funtów, podczas letniego okienka transferowego.

Od momentu odejścia z Chelsea, Tomori bardzo spisuje się bardzo dobrze na włoskich boiskach. W ostatnim czasie Tomori przyznał, że obecnie to Milan jest dla niego najważniejszy, co może sugerować chęć pozostania w Milanie. O Angliku wypowiedziała się legenda włoskiej piłki oraz dyrektor Rossonerich, Franco Baresi.

– Zrobimy wszystko co możliwe, aby podpisać z nim umowę na stałe. Do końca sezonu pozostały dwa miesiące i nie wszystko zależy od Milanu.

– Tomori imponuje swoim talentem oraz determinacją. Pokazał, że nie boi się grać w nowej lidze. Może stać się w przyszłości zwycięzcą, mistrzem. Mam nadzieję, że sprosta wymaganiom.

Źródło: Metro

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW