Ian Wright ocenia szanse Chelsea na bycie w TOP4 - Chelsea24News
Ian Wright ocenia szanse Chelsea na bycie w TOP4
Ian Wright ocenia szanse Chelsea na bycie w TOP4

Ian Wright ocenia szanse Chelsea na bycie w TOP4

Były piłkarz uważa, że Chelsea zakończy sezon w najlepszej czwórce obecnego sezonu Premier League, a na dodatek wierzy, że drużyna Tuchela dokończy ten sezon bez porażki.

Od momentu zmiany menadżera końcem stycznia, Chelsea w 14 spotkaniach nie doznała porażki, tracąc zaledwie tylko 2 bramki. The Blues mają obecnie 2 punkty przewagi nad piątym West Hamem, 3 punkty przed lokalnym rywalem, Spurs oraz 5 punktów przed obecnym mistrzem Anglii, czyli Liverpoolem.

Ian Wright jest przekonany, że Chelsea przypieczętuje miejsce w TOP4 i w następnym sezonie zagra w Lidze Mistrzów.

– Nie wydaje mi się, żeby Leicester miało zagwarantowane miejsce. Są w bardzo podobnej sytuacji co rok temu i myślę, że może się skończyć tak samo. To od nich będzie zależało, czy wyciągną wnioski z tego, co się stało.

– Manchester United jest bardzo niespójny. W tej chwili podoba mi się Chelsea. Mają świetną passę i myślę, że to ich moment. Nie możesz skreślać Liverpoolu, na pewno ze względu na jakość ich zespołu. West Ham natomiast musi wygrać mecz z Arsenalem.

– Nie wiemy co wydarzy się z Leicester, może skupią się bardziej na FA Cup. Na pewno nie możesz skreślać Liverpoolu, są w stanie uratować ten sezon. Uważam, że nie uda się to West Hamowi. Kiedy przychodzi ten moment w sezonie, masz mecze, które musisz wygrywać. To właśnie dlatego martwię się o nich i o Everton. Ze wszystkim co ma Tottenham, to byłby kryminał, gdyby im się nie udało.

– Patrzysz na Chelsea, na ich menedżera i na drogę, na której zespolił drużynę. Nie tracą bramek, więc wiesz, że nie masz możliwości im strzelić. Teraz kiedy na nich patrzę, na to co mają, mam ochotę powiedzieć, że wygrają pozostałe mecze, może z wyjątkiem tego z Manchesterem City. To jak grają, podają, poruszają się.

– Generalnie myślę, że uda im się wyprzedzić Leicester, ponieważ mają wszystko. Z wyjątkiem bramek, wyglądają bardzo imponująco.

Źródło: Metro

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW