Joe Cole i Chelsea wspierają londyńskich przedsiębiorców - Chelsea24News
Joe Cole i Chelsea wspierają londyńskich przedsiębiorców
Joe Cole i Chelsea wspierają londyńskich przedsiębiorców

Joe Cole i Chelsea wspierają londyńskich przedsiębiorców

Na początku miesiąca Chelsea i Joe Cole wystartowali z akcją mającą wspomóc małe przedsiębiorstwa w Londynie. Akcja została zainicjowana z uwagi na panującą pandemie. 

Kampania „Proud of London” ma na celu zareklamować małe zakłady pracy (poniżej 50. pracowników). Reklama odbędzie się na instagramie Chelsea, który obserwuje ponad 25mln osób. Firmy będą mogły się pokazać na specjalnym Insta Story, a wybrane zakłady zostaną umieszczone na postach po zakończeniu pierwszej i drugiej połowy meczu.

Głos w tej sprawie zabrał Gary Twelvetree, dyrektor marketingu w Chelsea:

– Proud of London to droga by pokazać jak niesamowicie inspiruje nas miasto, które nazywamy domem. Londyn jest pełen kreatywnych ludzi, którzy ciągle przekraczają granice, wspierają się i dostosowują do tego bezprecedensowego wydarzenia, jakim jest pandemia, późniejsze obostrzenia i lockdown. Mamy nadzieję dalej wspierać to wspaniałe miasto, tak jak ono wspiera nas.

Były zawodnik i długoletni kibic Chelsea, Joe Cole na początku akcji wystąpił w krótkim filmie, gdzie upamiętniono londyńczyków, którzy w czasie pandemii wykazali się niesamowitą wytrwałością, kreatywnością i przedsiębiorczością. Przykładem jest firma Love Triangle Pizza, która wystartowała podczas pandemii, a ostatecznie klub docenił ją za pracę na rzecz lokalnej społeczności. Love Triangle Pizza oddaje jedne posiłek do banku żywności, za każde danie jakich u nich zamówisz, jest to podstawowa zasada działania ich firmy. Współzałożyciel pizzerii, Ben Mason podziękował Chelsea za wsparcie:

– Prowadzimy to dopiero siedem miesięcy i wciąż jesteśmy na bardzo wczesnym etapie rozwoju. To wspaniałe, że Chelsea dawała nam rozgłos na tak dużą skale.

Mason opisał kampanie The Blues jako coś wspaniałego oraz, że miło patrzeć jak w ciężkich czasach widzi się tak pozytywne historie, działające na rzecz społeczeństwa.

Źródło: EalingTimes

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW