Jorginho: Tęsknie za Neapolem!
Jorginho: Tęsknie za Neapolem!

Jorginho: Tęsknie za Neapolem!

Wydaje się, że Jorginho jest skłonny wrócić do Napoli, które jest pretendentem do zakontraktowania Włocha. 

Jorge przyznaje, że brakuje mu słonecznej pogody jaka występuje w południowych Włoszech. Być może różnica między klimatem Włoch i Anglii będzie jednym z powodów powrotu do Neapolu. 29-latek wrócił do formy odkąd drużynę Chelsea przejął Thomas Tuchel, w tym czasie opuścił tylko jedno spotkanie, umocnił swoją pozycje w drużynie i regularnie grywa obok Mateo Kovacicia.

Jednakże raporty łączą Jorginho z powrotem do Napoli. W niedalekiej przyszłości Maurizio Sarri może zastąpić Gennaro Gatusso, a pomocnik The Blues może być jego pierwszym celem transferowym. Jorge niewiele robi sobie z plotek, a nawet przyznaje, że woli upały w Neapolu niż deszcz w Londynie.

– Brak mi słów by opisać jak tęsknie za Neapolem. Kto nie tęskniłby za Neapolem? W Londynie jest tak zimno, że ludzie tutaj nie wiedzą czym jest słońce!

Źródło: Canale 21

O autorze

Kacper Piwkowski

Wychowanek Chelsea24News, lubię hiszpańskie kino, postrzelać na Mirażu lub bronić wieżę gdy gram Swainem na supporcie. Kocham piłkę i mogę o niej rozmawiać godzinami, zwłaszcza o tej angielskiej.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW