Romelu Lukaku łączony z sensacyjnym powrotem na Stamford Bridge!
Romelu Lukaku łączony z sensacyjnym powrotem na Stamford Bridge!

Romelu Lukaku łączony z sensacyjnym powrotem na Stamford Bridge!

Według dziennika Daily Star, belgijski napastnik łączony jest z powrotem do Chelsea. Lukaku miałby być alternatywą dla napastnika BVB, Erlinga Haalanda.

Norweg jest prawdopodobnie najbardziej pożądanym nazwiskiem na rynku transferowym w Europie. Młody napastnika strzela gola za golem, a w kolejce ustawia się coraz więcej klubów. Jeśli jednak ostatecznie Norweg nie trafi na Stamford Bridge, na celownik zostanie wzięty były napastnik Chelsea, Romelu Lukaku.

Odkąd Belg dołączył do Interu w 2019 roku, znajduje się w niesamowitej formie oraz jest liderem drużyny. Wraz z Interem prowadzą aktualnie w wyścigu o mistrzostwo Serie A.

Inter ma mieć problemy finansowe, co ostatecznie skłoniłoby zarząd włoskiego zespołu do sprzedaży Belga. Lukaku jest bardzo dobrze znany kibicom The Blues, bowiem na Stamford Bridge spędził 3 lata. Co prawda drugi i trzeci sezon reprezentował barwy Evertonu, a następnie przeszedł do Manchesteru United. Tam nie pokazał się z najlepszej strony, przez co odszedł do Interu.

Źródło: A Stamford Bridge Too Far

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X